Wszystko o świecach od Voluspa

Wszystko o świecach od Voluspa

Tworząc ofertę Stephani Home & Decoration wybieramy dla Ciebie najlepszej jakości produkty. Już teraz w naszym showroomie znajdziesz świece kultowej marki Voluspa. Wytwarzane ręcznie według unikalnej technologii, przy użyciu jakościowych składników z całego świata i naturalnego wosku kokosowego, podbiły serca gwiazd Hollywood. Czym wyróżniają się świece Voluspa? 

Dlaczego lubimy świece zapachowe?

Istnieje wiele powodów, dla których lubimy świece zapachowe. Mają one wiele zastosowań i pozytywnych właściwości, które wpływają między innymi na nasze samopoczucie i nastrój. Tworzą atmosferę relaksu i komfortu, mogą służyć jako dodatek dekoracyjny. Dzięki swoim właściwościom terapeutycznym wspomagają medytację. Z ich pomocą w dosłownie kilka minut nasze wnętrza mogą wypełnić się dowolnie wybranym zapachem. Zmysł węchu odgrywa bardzo dużą rolę w naszym życiu. Zapach może nas uspokajać, odprężać, przywołać miłe wspomnienia.

Świece Voluspa, czyli rewolucja w świecie zapachów

Świece kalifornijskiej marki Voluspa to rewolucja w świecie zapachów. Produkcja świec oparta jest na zaangażowaniu, rozwoju i niezliczonej ilości badań. Produkty wytwarzane są ręcznie przy użyciu autorskiej mieszanki wosku kokosowego o pięknej, kremowo-białej konsystencji oraz aromatycznych, naturalnych olejków zapachowych. W 100% naturalne kokosowe świece spalają się czyściej niż ich odpowiedniki z wosku sojowego. Unikalna technologia i zrównoważona produkcja gwarantują, że wszystkie świece są przyjazne dla środowiska, a wosk kokosowy używany do produkcji nie zawiera siarczanów czy parabenów.

Wypełnij dom luksusowym zapachem

Marka Voluspa to jedna z pierwszych firm, które stosują mieszankę wosku kokosowego w swoich świecach. Produkty posiadają w 100% naturalne, bawełniane knoty bez dodatku ołowiu, które gwarantują, że świece palą się długo i stabilnie, nie wydzielając dymu. Do każdej świecy Voluspa dodawane są luksusowe olejki zapachowe, zapewniające zmysłom niezwykłą przyjemność. Piękne i dekoracyjne, szklane opakowania oraz gustowne puszki kryją w sobie silne i maksymalnie nasycone kompozycje zapachowe. Kiedy inne świece tracą subtelne nuty i charakter, mieszanka wosku kokosowego pozwala wydobyć każdy szczegół o wiele dłużej. Świece Voluspa mogą palić się nawet do 120 godzin, zachowując swój niesamowity zapach.

Małe dzieła sztuki

Świece marki Voluspa robią wrażenie nie tylko zapachowe, ale i wizualne. Mają przeróżne i wyjątkowo przepiękne opakowania. Z powodzeniem udekorują dom czy mieszkanie i wprowadzą do wnętrza modny klimat. Dostępne są w estetycznych, kunsztownie wykonanych, szklanych pojemnikach, kolorowo zdobionych puszkach czy opakowaniach w formie eleganckich puzderek. Po ostatnim wypaleniu mogą pełnić funkcję praktycznej ozdoby, na przykład jako pudełeczka na drobiazgi. 

Szeroka gama zapachów

Każdy z charakterystycznych, niesamowitych zapachów świec Voluspa został zaprojektowany z najlepszych składników pochodzących z całego świata, jak na przykład bałtycki bursztyn, zmieszanych z naturalnym woskiem kokosowym. Kolekcje inspirowane są różnymi elementami życia i natury. W szerokiej gamie produktów zapachowych Voluspa znajdziemy między innymi nawiązującą do kwiatów kwitnącej wiśni i japońskiej sztuki wytwarzania papieru kolekcję Japonica, a także serię Roses, której zaczątkiem i inspiracją jest romantyczny zapach róży.

Ostrzegamy – kupowanie świec Voluspa uzależnia i z pewnością nie skończy się tylko na jednej!