Boże Narodzenie

Sprawdź najnowszą kolekcję Świąt Bożego Narodzenia Stephani Home!

Święta Bożego Narodzenia to wspólne spotkania i miłe chwile przy pięknie nakrytym stole. Tegoroczna nowa świąteczna kolekcja Stephani Home nawiązuje do przeszłości i tworzy wyjątkową atmosferę.

Zbliżają się Święta Bożego Narodzenia i czas spotkać się z tymi, których kochasz. Długo oczekiwana kolekcja świąteczna Stephani Home oferuje szereg wyjątkowych nowości na nadchodzący sezon świąteczny.

Głównymi kolorami w tegorocznej świątecznej kolekcji Stephani Home są typowe odcienie Świąt Bożego Narodzenia. Zainspirowane historycznymi bramami i ławkami stolicy kolory przywodzą na myśl minione Święta Bożego Narodzenia. Odcienie te są pięknymi towarzyszami klasycznych świątecznych barw.

Nasze kultowe świąteczne obrusy, bieżniki, serwetki oraz poszewki na poduszki stały się dla wielu rodzin nieodzownym elementem świąt. Są to tkaniny, z którymi można dorosnąć i przekazać je następnemu pokoleniu.

W tym roku Stephani Home przedstawia świąteczne obrusy, bieżniki, serwetki oraz poszewki na poduszki we wszystkich najpiękniejszych odcieniach. Barwy nadają naszym tkanym tekstyliom wyjątkowy wygląd, który tworzy wspaniałe tło dla choinki i zastawy stołowej, z pięknymi elementami, ozdobami i kwiatami.

Obrusy Świąteczne

Obrusy Świąteczne

Bieżniki Świąteczne

Bieżniki Świąteczne

Serwetki Świąteczne

Serwetki Świąteczne

Poszewki Świąteczne

Poszewki Świąteczne

Dodatki Świąteczne

Dodatki Świąteczne

Na stronę: