24Bottles®

24Bottles® to włoska marka projektowa, która powstała w 2013 roku w celu zmniejszenia wpływu jednorazowych plastikowych butelek na planetę i nasze życie.

Idea firmy wywodzi się z poszukiwania najwygodniejszego i najbardziej funkcjonalnego rozwiązania, które pozwoli na co dzień w zdrowy, elegancki i ekologiczny sposób nawadniać się.

Misją jest tworzenie użytecznych i funkcjonalnych przedmiotów, które uczynią świat przyjemniejszym i mniej zanieczyszczonym miejscem. W Stephani Home & Decoration wierzymy, że dobry projekt może zmienić rzeczy na lepsze i pomóc ludziom poprawić ich zdrowie i jakość życia, a także poprawić wygląd, w sposób przyjazny dla środowiska.

Celem Stephani Home & Decoration jest połączenie formy i funkcji w celu oferowania wyjątkowo lekkich kolekcji butelek, skoordynowanych akcesoriów i inteligentnych rozwiązań, aby wspierać bardziej zrównoważony i komfortowy styl życia, przy jednoczesnym utrzymaniu własnego stylu pod kontrolą.

Uzupełnij swoje butelki wodą, tlenem, życiem, przyrodą, drzewami, stylem, pomysłami, marzeniami, energią, wartościami, kreatywnością, kolorami, miłością, planami, emocjami, inspiracjami, szczęściem, wibracjami, opowieściami, zaangażowaniem, zachwytem, muzyką, życzliwością, podróżami, relacjami, celami, wspomnieniami, przyszłością.

Lunch Box

Lunch Box

Butelki Clima

Butelki Clima

Butelki Urban

Butelki Urban

Butelki Urban Sport

Butelki Urban Sport

Butelki Urban Kids

Butelki Urban Kids

Kubki Travel

Kubki Travel

Kubki Travel Sport

Kubki Travel Sport

Kubki Travel Snack Pot

Kubki Travel Snack Pot

Akcesoria

Akcesoria

Na stronę: