Akcesoria

Stwórz swój własny styl

Wyraź siebie i stwórz swoje osobiste Butelki i Kubki: zaprojektowaliśmy szeroką gamę kolorowych, skoordynowanych akcesoriów, które pozwolą Ci dodać swój charakterystyczny akcent. Mieszaj i dopasowuj, aby stworzyć idealną kombinację!

Kupuj akcesoria

Specjalnie zaprojektowane do Twoich produktów. Dbałość o szczegóły, zrównoważony rozwój i komfort: wszystkie akcesoria są tworzone wyłącznie dla Waszych produktów i mają oryginalny, włoski design.

Uchwyt do Butelek

Najbardziej wygodne i stylowe rozwiązanie do bezpiecznego i mocnego noszenia 24Bottles przez cały dzień, bez karabińczyka.

Sportowa pokrywka z ustnikiem do Butelek Urban i Urban Sport

Sport Lid to innowacyjna pokrywka zaprojektowana z myślą o nawodnieniu podczas treningu. Wyposażona w otwieraną klapkę słomkę i wygodne otwieranie jedną ręką, jest idealny również dla dzieci.

Pokrywka do Kubków Travel Tumbler

Przekształć swój Kubek Travel Tumbler w stylowy słoik na jedzenie! Przechowuj owoce, przekąski i jogurt na zimno przez 24 godziny, a zupę na ciepło do 6 godzin. W 100% szczelny i z natywnym krawatem do butelek: to najwygodniejsze i najbardziej stylowe rozwiązanie do jedzenia w podróży.

Na stronę: