Świece Zapachowe

Luksusowe świece zapachowe Stephani Home & Decoration

Świece zapachowe Stephani Home projektowane są specjalnie dla Nas wyłącznie we Francji, w pracowni w Cannes. Wykorzystujemy niezrównany know-how lokalnych rzemieślników, aby efekt końcowy zapachowych świec był unikalny i jedyny w swoim rodzaju.

Świece zapachowe Stephani Home & Decoration są w pełni wegańskie.

Nasza luksusowa świeca zapachowa wykonana jest w 100% z wosku roślinnego. Nie zawiera żadnych produktów chemicznych ani toksycznych. Oczywiście do produkcji naszych świec nie używamy również żadnych olejków eterycznych. Ciesz się długimi godzinami zapachu w całkowitym bezpieczeństwie.

Celem Stephani Home & Decoration jest bycie przyjaznym ekologii.

Stephani Home & Decoration dokłada wszelkich starań, aby tworzyć produkty, które generują niewielki ślad ekologiczny.
Ponadto nasze marka wykorzystuje większość opakowań od dostawców do pakowania i ochrony podczas dostaw. Jest to sposób na naszą skalę recyklingu, a tym samym ograniczenia produktów jednorazowych.

Koncepcja luksusowych świec zapachowych Stephani Home & Decoration jest wyjątkowa.

Wierząc w moc pozytywnych wibracji i moc rozmów, marka Stephani Home & Decoration będzie realizować swoje 2 pasje, wszczepiając w świecę spersonalizowany mosiężny amulet. Ten amulet pojawia się, gdy świeca jest zużywana, a następnie możesz użyć tego amuletu jako pęku kluczy.

Tworząc tę ​​koncepcję, skupiliśmy się na mantrze – to jest wiadomość, którą należy czytać codziennie, aby się zmotywować, przypomni Ci również, jak piękne jest życie.

Proces tworzenia luksusowych świec zapachowych Stephani Home & Decoration.

Celem jest stworzenie atmosfery sprzyjającej zmysłowym podróżom, rozbudzenie wspomnień i dzielenie się nimi wokół tego płomienia. Pamiętaj, węch to jeden z najpotężniejszych zmysłów, rzeczywiście aktywna pamięć ma prawdziwą moc reminiscencji. W tym sensie Stephani Home & Decoration chce Cię przenieść w czasoprzestrzeni.

Zapraszamy do spróbowania naszych świec zapachowych Stephani Home & Decoration!

Dyfuzory Zapachowe

Dyfuzory Zapachowe

Mgiełki Zapachowe

Mgiełki Zapachowe

Polskie Świece Zapachowe

Polskie Świece Zapachowe

Francuskie Świece Zapachowe

Francuskie Świece Zapachowe

Akcesoria do Świec

Akcesoria do Świec

Na stronę: