Wszystko o 24Bottles

Wszystko o 24Bottles

Przyjazne dla środowiska, wielorazowe, zaskakują niezwykłą lekkością i ciekawym designem – takie właśnie są butelki 24Bottles. Ich idea polega na tym, że można zabrać je dosłownie wszędzie. Możemy śmiało rzec, że o butelkach wiemy wszystko. Z artykułu dowiesz się o rodzajach, sposobie pielęgnacji i możliwościach, jakie niosą ze sobą butelki 24Bottles. Zainteresowany?

Ogrom niezwykłych właściwości

Butelka 24Bottles to ekologiczne rozwiązanie dla Ciebie. Nasze butelki są nie tylko precyzyjnie wykonane, ale także wygodne w użyciu. Nadają się do przechowywania zarówno ciepłych, jak i chłodnych napojów. Butelki wykonane są ze stali nierdzewnej, dzięki temu utrzymują temperaturę zimnych napojów przez 24 godziny, a gorących nawet przez 12 godzin. Elegancka konstrukcja, ciekawa forma i funkcjonalność sprawiają, że butelki są łatwe do noszenia i nadają się na każdą okazję. Dzięki gładkiej, jedwabistej powierzchni są przyjemne w dotyku. Oprócz tego można przechowywać w nich każdy rodzaj napoju, od wody, po wino czy koktajl. Dzięki podwójnej izolacji w butelkach nie zalega wilgoć, są łatwe w czyszczeniu i gotowe do szybkiego, ponownego napełnienia. Butelki nie nadają i nie zachowują smaku, nie kondensują, są odpowiednie dla kwaśnych i gazowanych napojów. Idealnie nadają się na pokład samolotu lub w podróży.

Jak właściwie użytkować butelki 24Bottles?

Należy mieć na względzie, że butelek nie należy przechowywać w zamrażarce czy lodówce, nie nadają się także do podgrzewania w mikrofalówce. Takie działania mogą uszkodzić ich próżniowe uszczelnienie. Odpowiednie użytkowanie umożliwia zachowanie świeżości płynów przez cały dzień. Niemniej jednak napoje zawierające alkohol lub te, robione na bazie produktów mlecznych w naturalny sposób ulegają zepsuciu, które może powodować nadmierny wzrost ciśnienia wewnątrz butelki. W efekcie możemy doprowadzić do uszkodzenia nakrętki lub samookaleczenia. Należy zachować szczególną ostrożność przy otwieraniu butelki z napojem gazowanym czy alkoholem.

Łatwe czyszczenie

Jeśli zależy Ci na tym, by Twoja butelka jak najdłużej służyła i była w odpowiedniej formie, należy dbać o jej regularne czyszczenie. Butelki należy myć ciepłą wodą z dodatkiem delikatnego środka do zmywania. W razie potrzeby do czyszczenia można użyć specjalnej szczotki. Kolejnym krokiem jest osuszenie butelki, wystarczy postawić ją do góry dnem bez nałożonej nakrętki. Podczas przechowywania w zamkniętej szafce, także powinniśmy zrezygnować z nakładania nakrętki. Butelek nie należy myć w zmywarce. To może negatywnie wpłynąć na ich kolor, a także może uszkodzić próżniowe uszczelnienie. W efekcie straci swoje właściwości.

Butelka szyta na miarę

W ofercie Stephani&Home znajdziecie butelkę na miarę swoich potrzeb. Posiadamy modele z pojedynczą ścianką, które nie utrzymują temperatury i są niezwykle lekkie. Dostępne są także butelki termiczne, z podwójną ścianką, w których ulubiony napój będzie zawsze gorący. W ofercie znajdziesz także modele dla dzieci lub miłośników eleganckiego designu – dostępne w formie butelek lub kubków. Oprócz tego oferujemy niezwykle lekkie i poręczne butelki z ustnikiem dla sportowców lub podróżników.