Przygotowania do Świąt, czas start! – Kolekcja świąteczna Stephani Home & Decoration

Przygotowania do Świąt, czas start! – Kolekcja świąteczna Stephani Home & Decoration

Święta Bożego Narodzenia – na ten szczególny, magiczny czas czekamy cały rok. Podczas Świąt zapominamy o codziennych troskach i problemach, razem z bliskimi gromadzimy się przy wspólnym stole, tworząc najcieplejsze wspomnienia. Zastanawiasz się, jak w tym roku udekorować mieszkanie i nakryć wigilijny stół, aby zaakcentować niesamowity charakter Świąt Bożego Narodzenia? Pomoże Ci w tym wyjątkowa kolekcja świąteczna Stephani Home & Decoration. Przygotowania do Świąt, czas start!

Świąteczne tekstylia

Świąteczne tekstylia to jeden z najlepszych sposobów na wprowadzenie do wnętrza wyjątkowego, przytulnego klimatu. Jakie wzory, kolory czy materiały sprawdzą się najlepiej? W tradycyjnym bożonarodzeniowym wystroju więcej znaczy lepiej! Wśród świątecznych tekstyliów dominują odcienie czerwieni, zieleni, złota oraz srebra, chociaż tak naprawdę każda barwa jest mile widziana. Podobny przepych panuje w ilości wzorów czy drobiazgów, składających się na klimatyczną całość. Fani minimalizmu mogą wybrać jeden dominujący kolor, momentami uzupełniając go kontrastującymi dodatkami. W eleganckich wnętrzach sprawdzi się na przykład dwubarwna biało – złota aranżacja, dzięki której dom zyska dodatkowego świątecznego blasku.

Kolekcja świąteczna Stephani Home & Decoration

W tym wyjątkowym czasie nie tylko miłośników świątecznego klimatu ogarnia ogromna chęć dekorowania. Nasza kolekcja świąteczna pełna jest najpiękniejszych tekstyliów i dodatków, które wprowadzą do Twojego wnętrza wyjątkowy świąteczny nastrój. Odnajdziesz tu obrusy, bieżniki, serwetki, poszewki na poduszki oraz inne dodatki we wszystkich typowo świątecznych kolorach i wzorach.

Nakrycie stołu

W czasie Świąt Bożego Narodzenia większość czasu spędzamy z bliskimi przy stole. Aby dwanaście wigilijnych potraw jeszcze bardziej zachwycało smakiem i aromatem, warto zadbać o jego odpowiednią oprawę. Podkreśl smak barszczu z uszkami, smażonego karpia czy tradycyjnego makowca szykownym obrusem, bieżnikiem lub serwetkami. Świąteczne tekstylia bez względu na panującą aurę pozwolą stworzyć magiczny klimat Świąt w mieszkaniu. Nasza bożonarodzeniowa kolekcja oferuje duży wybór obrusów, bieżników oraz serwetek, które doskonale uzupełnią świąteczny stół. Wybór wzorów, tkanin, nadruków i kolorów jest na tyle bogaty, że z pewnością odnajdziesz elementy dekoracji idealne do Twojego wnętrza.

Świąteczne poszewki na poduszki

Już kilka drobiazgów z motywem Świąt, rozłożonych w różnych miejscach w mieszkaniu wystarczy, by wnętrze zyskało wyjątkowy nastrój. Ulubioną kanapę czy fotel warto ozdobić dużymi poduszkami w świąteczny wzór. Za każdym razem, kiedy usiądziesz, żeby odpocząć, poczujesz tę szczególną atmosferę, a wieczory będą jeszcze przyjemniejsze. Mniejsze poduszki możesz wykorzystać do dekoracji krzeseł lub do jadalni. Posiadamy świąteczne poszewki dostępne w szerokiej gamie kolorów, wzorów, kształtów, rozmiarów oraz stylów. Od jednolitych kolorów po wspaniałe świąteczne nadruki, takie jak płatki śniegu, renifery, choinki, gwiazdki, postać Świętego Mikołaja oraz związane z nim atrybuty i wiele innych.

Dodatki świąteczne

Sprawdź nasze dodatki świąteczne, skarpety, woreczki oraz torby na wino, które wprowadzą do Twojego wnętrza wyjątkowy nastrój. Wyeksponowane na półce czy komodzie lub rzucone na kanapę, czy fotel dodadzą przestrzeni magicznej aury Świąt.