Święta Wielkanocne

Sprawdź najnowszą kolekcję Świąt Wielkanocnych Stephani Home!

Święta Wielkanocne to wspólne spotkania i miłe chwile przy pięknie nakrytym stole. Tegoroczna nowa świąteczna kolekcja Stephani Home nawiązuje do przeszłości i tworzy wyjątkową atmosferę.

Zbliżają się Święta Wielkanocne i czas spotkać się z tymi, których kochasz. Długo oczekiwana kolekcja świąteczna Stephani Home oferuje szereg wyjątkowych nowości na nadchodzący sezon świąteczny.

Głównymi kolorami w tegorocznej świątecznej kolekcji Stephani Home są typowe odcienie Świąt Wielkanocnych. Zainspirowane historycznymi bramami i ławkami stolicy kolory przywodzą na myśl minione Święta Wielkanocne. Odcienie te są pięknymi towarzyszami klasycznych świątecznych barw.

Nasze kultowe świąteczne obrusy, bieżniki, serwetki oraz poszewki na poduszki stały się dla wielu rodzin nieodzownym elementem świąt. Są to tkaniny, z którymi można dorosnąć i przekazać je następnemu pokoleniu.

W tym roku Stephani Home przedstawia świąteczne obrusy, bieżniki, serwetki oraz poszewki na poduszki we wszystkich najpiękniejszych odcieniach. Barwy nadają naszym tkanym tekstyliom wyjątkowy wygląd, który tworzy wspaniałe tło dla choinki i zastawy stołowej, z pięknymi elementami, ozdobami i kwiatami.

Obrusy Wielkanocne

Obrusy Wielkanocne

Bieżniki Wielkanocne

Bieżniki Wielkanocne

Serwetki Wielkanocne

Serwetki Wielkanocne

Poszewki Wielkanocne

Poszewki Wielkanocne

Na stronę: